להזמנות:03-5365999 Logo2

אודות

חברת שרפשטיין מכונות מזון בע"מ נוסדה בשנת 1967. עיסוקה ועיקר פעילותה הנו בתחום ייבוא ושיווק מכונות מזון, ציוד למטבח, ציוד למסעדות וציוד למטבח המוסדי.
החברה יצרה בית חם ללקוחותיה בדאגה לטיב המוצרים, שירות איכותי ומענה כולל לצורכי הלקוח.
בכדי ליישם מדיניות זו יצרה החברה קומפלקס ייחודי של משרדים, ביתי מלאכה ומחסנים במקום אחד המאפשר גישה נוחה.ויעילות מרבית.

שירות ללא פשרות

החברה מתאפיינת בשירות איכותי ללא פשרות. מערכת ממחושבת, עוקבת בזמן אמת אחר כל קריאת שירות ומאפשרת מתן שירות נקודתי ומיידי בכל בעיה תוך ניצול מרבי של משאבי החברה.
הטיפול המסור, היחס האישי בלקוח ודאגה לטיב המוצרים – הופכת את החברה לפורחת ומצליחה בתחומה.
זמן התגובה המהיר של החברה בכל עניין, ראיית השירות כנושא ראשי ומרכזי ואימוץ שיטות עבודה אמריקאיות, מעמידות את החברה בשורה הראשונה של נותני השירותים בישראל.

אנו שמים דגש על שיפור מתמיד של המוצרים, כמו גם שיטת העבודה, תוך למידה מתמדת של שינויים בסביבת העבודה של לקוחותינו. שינויים אלה נבחנים בקפידה ומהווים מנוף להתחדשות, רענון ולשיפור, כל זאת לרווחת הלקוח.

אנו רואים לעצמנו כחובה לעדכן, להתחדש ולהוביל מוצרים ייחודיים ובעלי מגוון ככל הניתן לבחירתו של הלקוח.
שרפשטיין מכונות מזון מציעה: מברשת לניקוי פנים הדג, מטחנות בשר ודגים, מכשיר להורדת קשקשים מן הדג, מכשיר חיתוך חשמלי לשווארמה, מכונה לקילוף עור, מכשיר להוצאת עצמות סלמון, presser חשמלי לסטייקים – שניצלים, מסורים, ציוד לאטליזים, מעדניות, סופרמרקטים, חנויות דגים, מפעלים ועוד.

בזכות ראיית השירות כדרך חיים, אנו מתיימרים להקנות פתרון מקיף ומושלם לבעיה זו. החברה עומדת תחת פיקוח וסטנדרטי עבודה של ISO 9001:2000 .

 SRS היא חברת בת מקבוצת שרפשטיין אשר מספקת פתרונות מהפכניים בתחום הקמעונאות. לאתר SRS

לוגו של חברת SRS

 

Free WordPress Themes, Free Android Games
להזמנות:03-5365999