ליסינג – השכרת מכונות מזון

חברת "שרפשטיין", היבואן הרשמי של קונצרן HOBART ו- BIZERBA ועוד מגוון מותגים מובילים, מציעה שירות ייחודי ומענה מקיף הכולל שירותי השכרת מכונות מזון (ליסינג). פתרון השכרת מכונות בליסינג מאפשר ללקוחות רבים לייעל את העבודה במטבח ובעסק וליהנות מאפשרות להתקדם טכנולוגית ולהתחרות בענף. חברת "שרפשטיין" מציעה מגוון פתרונות מתקדמים עליהם תוכלו ללמוד באתר ובפגישה עם נציגי השירות והמכירה. החברה מחויבת לשירות מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל והיא מציעה פתרון כולל ומושלם לכל לקוח תחת קורת גג אחת.

השכרת ציוד מטבח מקצועי ותעשייתי

חברת "שרפשטיין" מחזיקה במלאי מגוון מכונות מזון תעשייתיות ומקצועיות, והיא מספקת פתרון מתקדם וייחודי באמצעות השכרת מכונות מזון חדשות או מחודשות. החברה מציעה את המכונות המתקדמות ביותר על מנת לספק ללקוח פתרון נקודתי חד פעמי או לאורך זמן להפקת אירועים ביעילות ובמקצועיות או להכנת אוכל ביעילות ותוך שימוש במכונות המתקדמות בעולם. החברה מציעה מגוון רחב של מכונות מזון להשכרה: מקררים ומקפיאים, תנורי בישול ואפייה, מקררי תצוגה, מדיחי כלים, כיריים (גז או חשמל), משטחי צלייה, מתקני שווארמה, מיקסרים, מעבדי מזון, מסחטות מיצים מקצועיות ועוד.

פתרון לכל לקוח

אצלנו תמצאו את המגוון הרחב ביותר של מכונות מזון תעשייתיות ומקצועיות ונשמח לספק עבורכם פתרון מקצועי עם שירות יעיל ומהיר. השכרת מכונות מזון מאפשרת לכם להפיק אירוע קולינרי בכל מקום, בכל תנאי השטח ולכל מטרה וליהנות מהדרכה, מתחזוקה וממחירים משתלמים.